Co gra w artystycznej duszy robota spawalnicznego czyli Dni Otwarte w BWI

Co gra w artystycznej duszy robota spawalnicznego czyli Dni Otwarte w BWI

Zaplanowane na 18 maja Dni Otwarte dla pracowników i ich rodzin najpierw zmoblizowały kilkunastu przestawicieli  różnych działów w TCK do przygotowania programu, który nikogo nie pozostawi obojętnym, a potem ponad 250 osób do odwiedzenia nas w majowy, słoneczny ranek i popołudnie. Z zebranych wrażeń  wynika, że dla wszystkich był to bardzo udany dzień. Ale po kolei. 

Chcieliśmy pokazać odwiedzającym - wśród których znakomitą większość stanowiły dzieci - nasze laboratoria, obszar prototypowni, laboratorium na kołach, czyli Ride Vana z jak najciekawszej strony. I tak dzieci i rodzice mogli dowiedzieć się m.in.: co można zmierzyć w komorze bezechowej, co widać pod mikroskopem metalograficznym, jak w magiczny sposób odchudzić metalową rurkę czy co gra w artystycznej duszy robota spawalniczego. Wszystko to zostało  wyjaśnione podczas półtrogodzinnego spaceru, w czasie którego przewodnicy tłumaczyli zagadkowe zjawiska i działanie maszyn,  a uczestnicy podzieleni na grupy zapełniali 'kartę pracy' pieczątkami, za co później mieli otrzymać nagrody. Każda grupa zwiedzanie kończyła obiadem w naszej pracowniczej kantynie i losowaniem nagród. 

Dla najmłodszych dzieci została przygotowana sala zabaw, w której animatorzy dbali, aby nikt się nie nudził. Momentami cała zabawa przenosiła się do fotobudki, która zawsze wywołuje salwy śmiechu. W ogóle dobry humor nas nie opuszczał; wszyscy czuli, że Dni Otwarte to był naprawdę dobry pomysł. W związku z tym już pojawiły się pierwsze zamysły, aby imprezę  powtórzyć  już za rok, tym razem w nowym TCK.

Klienci BWI Group
bmw
porsche
lamborghini
ferrari
land rover
audi
volvo
honda
ford
gm
psa