Drużyna rowerowa BWI

Drużyna rowerowa BWI

Grudzień wydawałby się najlepszym miesiącem na podsumowanie sportowych dokonań rowerzystów z BWI Group, gdyby nie fakt, że...niektórzy ciągle jeżdżą i podbijają statystki. Ale lepszego czasu już pewnie nie będzie, dlatego w kilku słowach opiszemy, jak wyglądał dla nas sezon 2022.

W tym roku naszą aktywność zdominowały rajdy o charakterze MTB.  W czerwcu zaczęliśmy z przytupem realizując ambitną trasę wokół Jeziora Czorsztyńskiego pasmami Magury Spiskiej i Lubania. Rajd nie miał słabych stron: pogoda, widoki i przygotowanie uczestników - wszystko zgodnie, a nawet powyżej oczekiwań. Zadowolenie dało impuls do snucia śmiałych planów na następne miesiące. Na liście to-do znalazły się Turbacz, Przehyba, Skrzyczne, poszerzone o ciekawe warianty wjazdowe i zjazdowe. Ze zmienną, ale zawsze utrzymującą się na dobrym poziomie frekwencją odhaczaliśmy kolejne cele. W międzyczasie nie brakowało treningowych sesji w Lesie Wolskim, a także przełajowych jazd szosowych. Dwóch z naszych kolegów przekroczyło kolejną granicę odległości i w 13 godzin pokonali dystans 300 km, jakie dzielą Rzeszów od Krakowa. Morale i motywacja rosły, aż do kulminacyjnego momentu, jakim był pierwszy start drużyny w zawodach sportowych. V Leśnego Charytatywnego Festiwalu Sportowego w Stalowej Woli, wprawdzie nie wygraliśmy, ale przez swoją pasję dorzuciliśmy cegiełkę do ważnej sprawy i przełożyliśmy pasję na wymierne efekty. Ważne, aby tutaj podkreślić, że BWI Group wspierało nasze inicjatywy umożliwiając  nam udział w tej imprezie poprzez pokrycie kosztów dojazdu, a także zakup profesjonalnych strojów sportowych, dzięki którym mamy szansę identyfikować się jako prawdziwa drużyna kolarska. To solidny fundament pod plany na przyszły sezon, które  - jak wiemy ze sprawdzonych źródeł - zapowiada się jeszcze lepiej.

Na koniec warto przypomnieć, że podobnie jak w poprzednich latach, tak i w tym roku wzięliśmy udział w akcji Rowerem do Pracy organizowanej przez Urząd Miasta Krakowa i odnotowaliśmy następującą frekwencję:

  • w czerwcu: 29 osób
  • lipcu: 32 osoby
  • w sierpniu: 23 osoby
  • we wrześniu: 15 osób. 
Klienci BWI Group
Citroen
volvo
Honda
BMW 2023
audi1
VW
porsche
lamborghini
ferrari
land rover
ford
gm