Dzień otwarty

Dzień otwarty

W ubiegłą sobotę otworzyliśmy drzwi Centrum Technicznego dla naszych rodzin. Na zaproszenie odpowiedziało ponad 400 osób, dla których zorganizowane zostały 3 tury zwiedzania budynku, a także atrakcje towarzyszące.

To drugi Dzień Otwarty w historii BWI Group w Krakowie, ale pierwszy w nowym Centrum Technicznym w Balicach. Nie będzie przesadą, jeśli powiemy, że impreza zgromadziła tłumy i że była naprawdę udana - organizatorzy wyraźnie to czuli, a pozytywne opinie gości tylko to odczucie umocniły. 
A więc jak to jest u mamy czy taty w pracy mogli naocznie przekonać się najmłodsi, dla których laboratoria metrologiczne i materiałowe przygotowały proste zadania i zabawy. Ponadto goście dowiedzieli się, jak projektuje się amortyzator w komputerze, jak na podstawie takiego projektu buduje się prototyp, jak się go testuje i udoskonala po wstępnych jazdach testowych. Ale ponieważ wiadomo, że najważniejszy jest człowiek, to wszystko zaczęło się od prezentacji Karoliny i Justyny, które podzieliły się swoimi patentami na rekrutację doskonałą, dzięki której mamy w BWI tak dobrych pracowników. Zwieńczeniem imprezy był poczęstunek przygotowany przez naszą firmową stołówkę, potem dzieci udały się na pokaż magii, a dla ciągle głodnych wiedzy odbył się jeszcze jeden wykład nt. inteligentnych zawieszeń. 

Było intensywnie, miło, serdecznie i...jakby rodzinnie, a na pewno było warto się spotkać w takich - niecodziennych  - okolicznościach.  Obejrzyjcie film i zdjęcia. 

Klienci BWI Group
volvo
Honda
audi1
VW
bmw
porsche
lamborghini
ferrari
land rover
ford
gm
psa