Maraton, a nie bieg

Maraton, a nie bieg

Sytuacja związana z wybuchem wojny na Ukrainie wywołała w nas wiele emocji i wyzwoliła chęć do działania na niespotykaną dotąd skalę. My też od 21 dni żyjemy trochę innym życiem, innymi problemami. Ogromną część naszej uwagi przenosimy w miejsca, w których uchodźcy oczekują naszej pomocy, cały czas jednak pamiętając o tym, że to nie bieg, a maraton. 

BWI Group wspiera swoich pracowników, którzy angażują się w niesienie pomocy zarówno w swoich domach, jak i ośrodkach, które przyjmują Ukraińców.  Ze środków, które wspólnie gromadzimy - zarówno finansowych, jak i darów rzeczowych - sukcesywnie przekazujemy jakąś część na rzecz lokalnych inicjatyw. I będziemy przekazywać dopóki będzie taka konieczność. Jest to nasze założenie, aby ta pomoc była rozłożona w czasie i mogła być udzielona w dłużej perspektywie, także tym, którzy być może dopiero w tej chwili decydują się na opuszczenie zajętych wojną obszarów.

Do dyspozycji pracowników zaangażowanych w wolontariat firma oddała jeden z samochodów służbowych. Mamy też listę kierowców - wolontariuszy, którzy gotowi są udzielać się przy organizacji transportu na rzecz uchodźców. Naszą zbiórkę na Zrzutka.pl zasilają także pracownicy spoza BWI Kraków. Jesteśmy gotowi pomagać Ukrainie długo, chcociaż w sercu każdego z nas jest dzisiaj tylko jedno praganienie - aby ta wojna jak najszybciej się skończyła. 

 

 

Pracownicy BWI Group z ciepłą zupą na Dworcu w Krakowie Pracownicy BWI Group z ciepłą zupą na Dworcu w Krakowie

Zbiórka rzeczy w Centrum Technicznym w Krakowie Zbiórka rzeczy w Centrum Technicznym w Krakowie

Transport do świetlicy przy OSP Rzozów, która gości uchodźców Transport do świetlicy przy OSP Rzozów, która gości uchodźców

Klienci BWI Group
volvo
Honda
audi1
VW
bmw
porsche
lamborghini
ferrari
land rover
ford
gm
psa