Szlachetna Paczka po raz dwunasty

Szlachetna Paczka po raz dwunasty

W grudniu, jak w każdym innym miesiącu, żyjemy spotkaniami badaniami, projektami i wdrożeniami i tym wszystkim, co stanowi DNA naszej firmy. Ale jak w żadnym innym miesiącu w grudniu żyjemy też Szlachetną Paczką i to żyjemy naprawdę.

Zaczynamy od wyboru 'naszej' Rodziny. Zwykle Paczkę kierujemy w miejsce oddalone od Krakowa, bo im dalej od dużych ośrodków, tym trudniej o Darczyńcę. W tym roku nasza uwaga skupiła się na trudnej sytuacji Rodziny z okolic Suchej Beskidzkiej i tam właśnie 10 grudnia wyruszył nasz samochód dostawczy wypełniony paczkami z żywnością, środkami czystości, kosmetykami i bielizną pościelową. Z magazynów sklepów meblowych i ADG w tym samym kierunku wyjechały dostawy produktów wielkogabarytowych, które były pierwszymi potrzebami na liście. To, jak wiele rzeczy udało się kupić i jak wielu potrzebom mogliśmy sprostać, to nasz coroczny firmowy cud, który zdarza się dzięki cudownym ludziom, jacy tu pracują. 

Nasza Szlachetna Paczka to nie tylko zbiórki do skarbonek, zarówno wirtualnej jak i analogowej, ale wydarzenia takie jak Kiermasz Ciast i Licytacje. W obydwu przypadkach inicjatywa Pracowników, chęci i zaangażowanie są niepodważalnym dowodem na to, że w nasze DNA wpisane jest nie tylko projektowanie technologii, ale także, a nawet przede wszystkim, dostrzeganie drugiego człowieka. 

Klienci BWI Group
volvo
Honda
audi1
VW
bmw
porsche
lamborghini
ferrari
land rover
ford
gm
psa