Talent, pasja i wiedza

Talent, pasja i wiedza

Zaczęło się zwyczajnie; studenci z AGH zwrócili się do nas z propozycją podjęcia współpracy przy projekcie AGH Racing Team. Projekt od razu zrobił na nas wrażenie i szybko dojrzeliśmy do decyzji, że chcemy spróbować. Pierwsze spotkanie i natychmiast było wiadomo, że była to dobra decyzja.

Ekipa AGH Racing Team to młodzi inżynierowie, którzy mają doskonałe wyczucie tego, co robią i robią to bardzo dobrze.  Do swojego bolidu wprowadzili ciekawe rozwiązania, które sprawdziły się na tyle, że jako pierwsza drużyna w Polsce dostali zielone światło do startów w  prestiżowym wyścigu Formuła Student. 

W BWI eksperckiego wsparcia udzielają im Piotr i Ryszard – doświadczeni inżynierowie zajmujący się zarówno projektowaniem jak i testowaniem amortyzatorów. Celem jest zoptymalizowanie  parametrów zawieszenia tak,  aby "Lem"  był w szczytowej formie na czerwcowe wyścigi Formuła Student, które odbędą w Kalifornii, w USA. Nie bez znaczenia jest fakt, że AGH Racing Team jest jedynym zespołem z Europy, który został zakwalifikowany do tegorocznych zawodów.  Życzymy, aby był to udany występ i aby zespół osiągnął wszystko, czego chce. A oni wiedzą czego chcą!

PS. Spokojnie - "Lem" to nazwa bolidu. 

 

 

Klienci BWI Group
bmw
porsche
lamborghini
ferrari
land rover
audi
volvo
honda
ford
gm
psa