Kultura organizacji

Kultura organizacji

Bycie w firmie, to nie tylko bycie w pracy. To także działanie z ludźmi i dla ludzi. To niepowtarzalna szansa na tworzenie więzi, które czynią życie lepszym. Wzajemne inspirowanie się do działania.

Tam, gdzie silniejszy może pomóc słabszemu, grupa jednostce, a organizacja społeczności, tam widzimy rolę dla nas. 

Szlachetna Paczka

Szlachetna Paczka

Pierwszą paczkę zrobiliśmy w 2009 roku. Od tej pory co roku, na początku grudnia nasza największa sala konferencyjna na jeden dzień zamienia się w magazyn do pakowania prezentów, które potem przekazujemy wybranym  - lub jak wolimy mówić: naszym rodzinom. Wyobrażamy sobie grudzień bez śniegu, ale bez Paczki już chyba nie. 

Kraków Business Run

Kraków Business Run

Odkąd Kraków biega dla Fundacji Poland Business Run, biegamy i my. Dobrze jest widzieć, jak pracownicy BWI Group przekuwają pasję do sportu w chęć niesienia pomocy. Gratulujemy wszystkim naszym biegaczom, którzy na przestrzeni lat angażowali się w tę szlachetną inicjatywę. Nawet w roku, w którym pandemia zmieniła nieco zasady biegu, Romek, Andrzej, Grzesiek, Sławek i Michał dali świetny występ.  

Złombol

Złombol

W Złombol ‚wkręcił’ nas Paweł – nasz specjalista od procesów produkcyjnych, a po godzinach pasjonat motoryzacji - który 7 lat temu podarował  wysłużonemu Żukowi drugie życie. Od tego czasu, w każde wakacje  ten zgrany duet wraz ekipą podróżuje po różnych zakątkach Europy, a BWI dba o to, aby przy tej okazji odpowiednia kwota zasiliła konto fundacji Złombol, której podopiecznymi są mieszkańcy domów dziecka z terenu całej Polski. Paweł i ekipo  - dzięki!

Football

Football

Gramy do jednej bramki, nie tylko zawodowo. Piłkarze BWI już od kilku lat są obecni w rozgrywkach Biznes Ligii. W 2019 zespół rozegrał już swój szósty sezon i wziął udział w piątym turnieju. Każdy z liderów zespołu – Bartek, Jacek, Przemek, Tomek i Michał -  wystąpił już w ponad dwustu meczach drużyny BWI.

Więcej o drużynie i jej liderach piszemy tutaj.

Rowerem do pracy

Rowerem do pracy

Bycie eko nie jest już tylko modą, ale jest koniecznością, która nie pozostawia nas obojętnymi. Około 30 osób w miesiącach wiosennych i letnich  regularnie dojeżdża do pracy w BWI rowerem. Średnio wykręcamy 5000 km miesięcznie. Rowerzyści mają do dyspozycji wiatę rowerową oraz szatnie z prysznicami, nie omijają ich też nagrody za pro-ekologiczną postawę.

Jeździmy pod patronatem Urzędem Miasta Krakowa w ramach akcji "Rowerem do pracy, czyli dom, rower, praca…i tak w kółko"

Integracja

Integracja

Co roku mamy szansę, aby na dzień lub dwa oderwać się od obowiązków i biurowej przestrzeni i przenieść w najpiękniejsze zakątki naszego regionu. Łączymy się w mniejsze i większe zespoły; poznajemy z innej strony lub poznajemy się w ogóle, jeśli w pracy nie mamy ku temu sposobności. Jest to ważny czas, który pomaga nam zbudować relacje oparte na zrozumieniu i szacunku. 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

W tym roku po raz pierwszy przyłączyliśmy się do zbiórki na rzecz WOŚP, mając przeświadczenie, że wobec nadzwyczajnych sytuacji wymagane są nadzwyczajne działania. Po dwóch tygodniach firmowej kwesty wpłaciliśmy ponad 7.000 zł na rzecz Fundacji. Tym samym wpisujemy WOŚP do kalendarza corocznych wydarzeń charytatywnych w BWI Group. 

Klienci BWI Group
Citroen
volvo
Honda
BMW 2023
audi1
VW
porsche
lamborghini
ferrari
land rover
ford
gm