Kultura organizacji

Kultura organizacji

Bycie w firmie, to nie tylko bycie w pracy. To także działanie z ludźmi i dla ludzi. To niepowtarzalna szansa na tworzenie więzi, które czynią życie lepszym. Wzajemne inspirowanie się do działania.

Tam, gdzie silniejszy może pomóc słabszemu, grupa jednostce, a organizacja społeczności, tam widzimy rolę dla nas. 

Szlachetna Paczka

Szlachetna Paczka

Pierwszą paczkę zrobiliśmy w 2009 roku. Od tej pory co roku, na początku grudnia nasza największa sala konferencyjna na jeden dzień zamienia się w magazyn do pakowania prezentów, które potem przekazujemy wybranym  - lub jak wolimy mówić: naszym rodzinom. Wyobrażamy sobie grudzień bez śniegu, ale bez Paczki już chyba nie. 

Kraków Business Run

Kraków Business Run

Odkąd Kraków biega dla Fundacji Poland Business Run, biegamy i my. Dobrze jest widzieć, jak pracownicy BWI Group przekuwają pasję do sportu w chęć niesienia pomocy. Gratulujemy wszystkim naszym biegaczom, którzy na przestrzeni lat angażowali się w tę szlachetną inicjatywę. Nawet w roku, w którym pandemia zmieniła nieco zasady biegu, Romek, Andrzej, Grzesiek, Sławek i Michał dali świetny występ.  

Złombol

Złombol

W Złombol ‚wkręcił’ nas Paweł – nasz specjalista od procesów produkcyjnych, a po godzinach pasjonat motoryzacji - który 7 lat temu podarował  wysłużonemu Żukowi drugie życie. Od tego czasu, w każde wakacje  ten zgrany duet wraz ekipą podróżuje po różnych zakątkach Europy, a BWI dba o to, aby przy tej okazji odpowiednia kwota zasiliła konto fundacji Złombol, której podopiecznymi są mieszkańcy domów dziecka z terenu całej Polski. Paweł i ekipo  - dzięki!

Football

Football

Gramy do jednej bramki, nie tylko zawodowo. Piłkarze BWI już od kilku lat są obecni w rozgrywkach Biznes Ligii. W 2019 zespół rozegrał już swój szósty sezon i wziął udział w piątym turnieju. Każdy z liderów zespołu – Bartek, Jacek, Przemek, Tomek i Michał -  wystąpił już w ponad dwustu meczach drużyny BWI.

Rowerem do pracy

Rowerem do pracy

Bycie eko nie jest już tylko modą, ale jest koniecznością, która nie pozostawia nas obojętnymi. Około 30 osób w miesiącach wiosennych i letnich  regularnie dojeżdża do pracy w BWI rowerem. Średnio wykręcamy 5000 km miesięcznie. Rowerzyści mają do dyspozycji wiatę rowerową oraz szatnie z prysznicami, nie omijają ich też nagrody za pro-ekologiczną postawę.

Jeździmy pod patronatem Urzędem Miasta Krakowa w ramach akcji "Rowerem do pracy, czyli dom, rower, praca…i tak w kółko"

Integracja

Integracja

Co roku mamy szansę, aby na dzień lub dwa oderwać się od obowiązków i biurowej przestrzeni i przenieść w najpiękniejsze zakątki naszego regionu. Łączymy się w mniejsze i większe zespoły; poznajemy z innej strony lub poznajemy się w ogóle, jeśli w pracy nie mamy ku temu sposobności. Jest to ważny czas, który pomaga nam zbudować relacje oparte na zrozumieniu i szacunku. 

Klienci BWI Group
bmw
porsche
lamborghini
ferrari
land rover
audi
volvo
honda
ford
gm
psa