Rodzinna niedziela

Rodzinna niedziela

Czerwiec to w naszym firmowym kalendarzu miesiąc, w którym jeden dzień zarezerwowany jest na Piknik Rodzinny. W tym roku tym dniem był 18 czerwca, wtedy zaprosiliśmy naszych Pracowników do Hotelu Witek w Modlniczce i przygotowaliśmy szereg atrakcji dla młodych i tych jeszcze młodszych.

Ideą Pikniku Rodzinnego jest zorganizowanie i zapewnienie Pracownikom i ich Rodzinom bezpiecznej i przyjaznej przestrzeni do wspólnego spędzenia czasu; dla dzieci oznacza to zabawę i naukę pod okiem animatorów, dla dorosłych moment na złapanie oddechu i spokojne wypicie kawy. Wszyscy rodzice wiedzą, jak bezcenne są to chwile. I potrzebne. W tym roku na pikniku gościliśmy prawie 500 osób. Ta liczba to najlepsza recenzja dla eventów organizowanych w BWI. 

W tym roku, jak zwykle, zapewniliśmy uczestnikom bufet z ciepłymi daniami i przekąskami, desery, lody i napoje. Dzieci szalały na zjeżdżalni w kształcie zamku (największym dmuchańcu w Polsce), Eurobungee, uczyły się cukierniczego rzemiosła na warsztatach wyrobu czekolady i lizaków, warsztatach modelarskich (szybowce) i naprawdę znakomicie bawiły się z Animatorami. Zachodzi duże prawdopodobieństwo, że wszyscy Uczestnicy pikniku wyszli bardzo zadowoleni.

 

Klienci BWI Group
Citroen
volvo
Honda
BMW 2023
audi1
VW
porsche
lamborghini
ferrari
land rover
ford
gm