W świątecznym klimacie

W świątecznym klimacie

Grudzień jest dla nas krótkim, ale wypełnionym po brzegi wydarzeniami miesiącem. Nie ukrywamy, że chętnie ulegamy magii świąt, ale jeśli mają zdarzać się małe cuda, to kiedy jak nie w grudniu?

W kalendarzu na rok 2023 została już tylko jedna kartka z napisem Grudzień, kalendarz zaplanowanych na bieżący rok wydarzeń firmowych już zrealizowany, wygląda na to, że powoli kończymy. Jednak wcześniej zobaczmy, co ostatnio działo się w BWI.

Tradycyjnie świętowaliśmy Mikołajki. Nasze biura odwiedził Mikołaj ze swoim orszakiem i workiem słodyczy. Tym samym dementujemy, jakoby przychodził on tylko do dzieci i tylko do grzecznych. Równocześnie informujemy, że podobieństwo Mikołaja i jego Pomocników do osób pracujących w naszej firmie jest przypadkowe. 

Skoro mowa o dzieciach, to nie - nie zapomnieliśmy i o nich. Mikołajki dla najmłodszych odbyły się w sobotę w jednym w krakowskich ośrodków. Tradycyjne wręczenie prezentów połączone było z teatrzykiem, animacjami i poczęstunkiem dla dzieci i rodziców. W wydarzeniu wzięło udział prawie 300 osób. 

Na koniec spakowaliśmy i zawieźliśmy do wybranej rodziny szlachetną paczkę. Zbiórka w biurze trwała przez trzy tygodnie i uruchomiła w nas niesamowite pokłady empatii, szczodrości, dobroci. W ramach zbiórki zorganizowaliśmy kiermasz ciast, licytację, w której byliśmy i licytującymi, i proponowaliśmy przedmioty do licytacji, a do uczestnictwa w której angażowaliśmy członków rodzin. W ubiegły piątek do rodziców i trójki dzieci trafiło 30 paczek i jedna szafa - wszystko o wartości ok. 10 tys. złotych. 

Wesołych Świąt!

Klienci BWI Group
Citroen
volvo
Honda
BMW 2023
audi1
VW
porsche
lamborghini
ferrari
land rover
ford
gm